Heropening van Bar Bricolage
Door corona heeft de bekendste zomerbar van Gent een lange tijd zijn deuren moeten sluiten. De energie en goesting om deze zomer opnieuw open te gaan was enorm! Om de opening extra in de verf te zetten wou Bar Bricolage een kleurrijke eyecather hebben boven hun terras.
Niemand minder dan 'muscles from Brussels' kunstenaar Blancbec bracht een bezoek aan Bar Bricolage en hielp mee nieuw leven te blazen in hun urban jungle. Geïnspireerd door het postindustriële gevoel van de site serveerde hij ons een van zijn kenmerkende gerechten van grafisch genot
Geniet nog heel de zomer van een drankje, leuke muziek, tal van activeiten en een prachtig uitzicht in de leukste hot spot van de Dokken.
Over de
Artiest
Na tien jaar binnen de graffiti-beweging te hebben doorgebracht onder de pseudo VEKS, richtte hij begin 2000 zijn werk op nieuwe benaderingen. Daarna ontwikkelde hij zijn eerste doeken voorzien van geometrische geschriften geïnspireerd door graffiti. In 2002 ontdekte hij in Barcelona het werk van handgeschilderde en geplakte affiches, een openbaring! Deze techniek trok hem aan omdat hij atelierwerk kon combineren met stedelijke activiteit. Zijn eigen geometrische opbouw en levendige chromatische waaier creëren zijn herkenbare stijl. Sindsdien zijn gewaagde protagonisten zijn wereld binnengedrongen, die hij nog steeds vertegenwoordigt via nieuwe media en technieken.
Onze laatste
projecten.

Fazant — Han Coussement
Geïnspireerd door de natuur en de omgeving van Wevelgem, ontwierp Han Coussement een unieke muurschildering die het karakter van de plek weerspiegelt.

Dreaming — Smates
Met zijn nieuwste muurschildering brengt Smates het ontroerende verhaal van een jongen en een meisje die met elkaar verbonden zijn door een onzichtbaar dialoog.

The Sun’s Farewell Ballet — Krimsone
Geïnspireerd door de wensen van de bewoners creeërt Krimsone een muurschildering die rust, kleur en verbondenheid uitstraalt.

Plaza09 — a Squid Called Sebastian & Kiuw
Nieuwe hypecourt in Gent kleurt de opening van Plaza09, een nieuwe Safe Space zone in het Keizerpark.

Clematis Armandi — Doa Oa
Doa Oa laat zich inspireren door botanische erfenis van Louis van Houtte voor een nieuwe muurschildering in Oud Gentbrugge.

Victoria Regiapark — Ciclope Art
Ciclope Art eert de botanische geschiedenis van de wijk Gentbrugge met een imposante mural in het Victoria Regiapark.
Start jouw
Project
Heeft u een kantoor, kinderkamer of een lege muur thuis die een uniek likje verf kan gebruiken? Of heeft u een project voor ogen waar graffiti en street art een meerwaarde kan zijn? Een event, promotiecampagne of een ander creatief idee? Wij werken alles samen met u uit van begin tot einde!






























