Bloeiende toppen — Anaïs Lera
Op de hoek van de Sasstraat en Kerkstraat in Gentbrugge, op de geven van café BijTjeu, prijkt sinds kort een kleurrijke muurschildering van de Franse street art kunstenares Anaïs Lera. Geïnspireerd door het botanisch erfgoed van Louis van Houtte en de geschiedenis van de wijk, bracht Anaïs een werk tot leven dat bijna buitenaards aanvoelt.
Waar Van Houtte ooit exotische planten naar Gentbrugge bracht, brengt Anaïs nu kleur, vorm en verwondering naar de straat. Met penseel, rolborstel, spuitbus en verf werkte ze negen dagen aan dit kunstwerk – geholpen door een zeldzaam zonnige week die haar toeliet om de muur in één beweging af te werken.
Het kunstwerk kwam tot stand met de steun van Wijkbudget Gent en werd gerealiseerd samenwerking met geëngageerde buurtbewoners.
Over de
Artiest
Anaïs Lera is een Franse visuele kunstenaar gevestigd in Vancouver, Canada. Opgegroeid in het zuiden van Frankrijk, werd haar artistieke visie al vroeg gevormd door een fascinatie voor biologie en de natuurlijke wereld. Haar werk bevindt zich op het snijvlak van illustratie en design, met kleurrijke, gedetailleerde ecosystemen die de grens tussen wetenschap en fictie verkennen.
Onze laatste
projecten.
Plaza09 — a Squid Called Sebastian & Kiuw
Nieuwe hypecourt in Gent kleurt de opening van Plaza09, een nieuwe Safe Space zone in het Keizerpark.
Clematis Armandi — Doa Oa
Doa Oa laat zich inspireren door botanische erfenis van Louis van Houtte voor een nieuwe muurschildering in Oud Gentbrugge.
Victoria Regiapark — Ciclope Art
Ciclope Art eert de botanische geschiedenis van de wijk Gentbrugge met een imposante mural in het Victoria Regiapark.
Urgent — Onebran
OneBran brengt geometrie en emotie samen in Gent, een mural die de Kasteellaan nieuw leven inblaast dankzij Wijkbudget Gent.
Bloeiende toppen — Anaïs Lera
Kunstenares Anaïs Lera laat Gentbrugge bloeien met een muurschildering vol kleur, natuur en geschiedenis.
Reaching — A Squid called Sebastian
Reaching van A Squid Called Sebastian geeft een nieuwe, hoopvolle laag aan Agora van Mark Požlep op de Konijnenwei in Antwerpen.
Start jouw
Project
Heeft u een kantoor, kinderkamer of een lege muur thuis die een uniek likje verf kan gebruiken? Of heeft u een project voor ogen waar graffiti en street art een meerwaarde kan zijn? Een event, promotiecampagne of een ander creatief idee? Wij werken alles samen met u uit van begin tot einde!
