“Niemand gaat verloren”
Het debuutalbum van Gorki, waar de klassieker Mia op staat, werd 30 jaar. Om dit te vieren staken radio Willy en Wallin' de koppen bij elkaar om Luc (de zanger van Gorki) op een unieke manier te eren. De muurschildering is gelegen in het Gentse park Sluizeken, is 12 meter hoog en toont de zanger in korte broek op podium.
Samen met Luc's vrouw en zoon koos de Gentse artiest Steppe ervoor deze visual te gebruiken, omdat die hem echt typeert. In korte broek, met zijn gitaar en een stralende uitdrukking op zijn gezicht. De muurschildering is in zwart-wit, want dat is tijdloos en blijft altijd bestaan. Letterknecht zorgde voor de finishing touch met de quote "Niemand gaat verloren" uit zijn bekendste liedje Mia en bedankt de zanger voor zijn iconische Gentse nummers. Merci Voske voor alles!
Over de
Artiesten
Artiest STEPPE uit Nazareth is niet langer aan zijn proefstuk toe. Als autodidact heeft hij de schilderkunst op eigen houtje onder de knie gekregen. Zijn oog voor detail hielp hem een specialisatie uit te bouwen in het fotorealisme, met een liefde voor portretten. Dit wisselt hij graag af met typografie en geometrisch werk.
Maarten is een beeldend kunstenaar die gepassioneerd is over het verspreiden van positieve berichten via zijn straatkunst. Hij heeft veel typografische muurschilderingen gemaakt op allerlei plaatsen, en maakt ook afbeeldingen voor andere fysieke en digitale doeleinden. De synergie tussen zijn groeven en grafiek is iets dat een echte creatieve energie creëert. Wat het ook is, hij creëert altijd iets en verspreidt zijn passies over de wereld om te ontdekken en te genieten.
Onze laatste
projecten.

Fazant — Han Coussement
Geïnspireerd door de natuur en de omgeving van Wevelgem, ontwierp Han Coussement een unieke muurschildering die het karakter van de plek weerspiegelt.

Dreaming — Smates
Met zijn nieuwste muurschildering brengt Smates het ontroerende verhaal van een jongen en een meisje die met elkaar verbonden zijn door een onzichtbaar dialoog.

The Sun’s Farewell Ballet — Krimsone
Geïnspireerd door de wensen van de bewoners creeërt Krimsone een muurschildering die rust, kleur en verbondenheid uitstraalt.

Plaza09 — a Squid Called Sebastian & Kiuw
Nieuwe hypecourt in Gent kleurt de opening van Plaza09, een nieuwe Safe Space zone in het Keizerpark.

Clematis Armandi — Doa Oa
Doa Oa laat zich inspireren door botanische erfenis van Louis van Houtte voor een nieuwe muurschildering in Oud Gentbrugge.

Victoria Regiapark — Ciclope Art
Ciclope Art eert de botanische geschiedenis van de wijk Gentbrugge met een imposante mural in het Victoria Regiapark.
Start jouw
Project
Heeft u een kantoor, kinderkamer of een lege muur thuis die een uniek likje verf kan gebruiken? Of heeft u een project voor ogen waar graffiti en street art een meerwaarde kan zijn? Een event, promotiecampagne of een ander creatief idee? Wij werken alles samen met u uit van begin tot einde!


























